Brak komentarzy?

Od jakiegoś czasy prowadzę tego bloga. Odwiedzin nie mam zbyt wiele, ale nie jest to najważniejsze. Jednak zaniepokoiła mnie rzecz inna. Dlaczego nikt nie zostawia tutaj żadnego komentarza. Czy jest aż tak mały zasięg? Prawdopodobnie. Czy nie piszę nic ciekawego? Możliwe, choć tutaj spodziewałbym sie jakiejś krytycznej opinii. Mam wyłączone komentarze? Eureka! Stał w dziesiątkę, lecz nie zauważyłem tego ja, lecz Michał Gellert.

Rozwiązanie

W wordpressie sprawa prosta. W kokpicie wszedłem w Ustawienia -> Dyskusja. Tam jest checkbox do zaznaczenia „Zezwól na komentowanie nowych artykułów”. Opcję zaznaczam. Wchodzę na posta, a tam komentarzy jak nie było tak niema.

Okazało się, że tamto ustawienie to tylko domyślna wartość dla nowych postów. Zatem musiałem włączyć komentarze dla wszystkich, już opublikowanych, postów. Aby tego dokonać wszedłem w Wpisy -> Wszystkie wpisy, nastepnie zaznaczyłem checkbox, aby wybrać wszystkie. Potem tylko masowe działanie -> edycja. Włączenie komentarzy i save.Podobało Ci się?

Zapisz się i nie przegap kolejnych postów.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.