fbpx

Brak komentarzy – WordPress

Opublikowane przez Jerzy Wickowski w dniu

Brak komentarzy?

Od jakiegoś czasy prowadzę tego bloga. Odwiedzin nie mam zbyt wiele, ale nie jest to najważniejsze. Jednak zaniepokoiła mnie rzecz inna. Dlaczego nikt nie zostawia tutaj żadnego komentarza. Czy jest aż tak mały zasięg? Prawdopodobnie. Czy nie piszę nic ciekawego? Możliwe, choć tutaj spodziewałbym sie jakiejś krytycznej opinii. Mam wyłączone komentarze? Eureka! Stał w dziesiątkę, lecz nie zauważyłem tego ja, lecz Michał Gellert.

Rozwiązanie

W wordpressie sprawa prosta. W kokpicie wszedłem w Ustawienia -> Dyskusja. Tam jest checkbox do zaznaczenia „Zezwól na komentowanie nowych artykułów”. Opcję zaznaczam. Wchodzę na posta, a tam komentarzy jak nie było tak niema.

Okazało się, że tamto ustawienie to tylko domyślna wartość dla nowych postów. Zatem musiałem włączyć komentarze dla wszystkich, już opublikowanych, postów. Aby tego dokonać wszedłem w Wpisy -> Wszystkie wpisy, nastepnie zaznaczyłem checkbox, aby wybrać wszystkie. Potem tylko masowe działanie -> edycja. Włączenie komentarzy i save.Czy to był wartościowy artykuł? Zapisz się, a wyślę Ci dwa ebooki o czystym kodzie oraz będę informował Cię o nowych postach


    Zapisz się

    Wyślę Ci dwa dokumenty mówiące o jakości kodu. Dodatkowo będę Cię informował o nowych postach i nowościach.